sobota, 7 marca 2015

Unboxing gry "Shadows of Brimstone: City of the Ancients"

Wczorajszy dzień spędziłem na rozpakowywaniu i sklejaniu figurek do gry "Shadows of Brimstone: City of the Ancients", którą przesłało do recenzji wydawnictwo Flying Frog Productions, za co serdecznie dziękujemy! Wielkość i waga gry robi wrażenie, podobnie jak ilość komponentów. Dwie kolorowe instrukcje, mnóstwo żetonów, kafelki planszy, kostki, karty postaci, planszetki, figurki do samodzielnego sklejenia oraz płyta z muzyką stworzona na potrzeby gry! Po rozpakowaniu wszystkiego rozmiar i ciężar przestają dziwić.
Dobra informacja dla osób które nie mają z kim zagrać w gry przygodowe brzmi: w "SoB" można grać samemu. Już za niecałe dwie godziny zbierają się u mnie gracze do wspólnego testowania. Instrukcje zostały jasno i klarownie napisane więc pomimo ogromnej liczbie możliwości jaką gra daje, nie było problemów z szybkim zapoznaniem się z zasadami. Lecę rozstawiać stół, a Was zapraszam do oglądania unboxingu i przeglądu komponentów.

Muzyka pochodzi z płyty która dołączona jest do gry

Dziękujemy wydawnictwu Flying Frog Productions za wysłanie gry do recenzji!

2 komentarze:

  1. Chciałem to kupić, ale cena mnie odstraszyła i muszę trochę poczekać bo mi się fundusze skończyły.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ilość komponentów jest olbrzymia a pudło ciężkie, stąd też cena. Tutaj wcielając się w postać rewolwerowca, dostajesz własną planszetkę z rewolwerem którą możesz uzupełniać różnymi nabojami (specjalne żetony). Do tego mnóstwo kart i kombinacje z rozwojem postaci. W recenzji wszystko będzie :)

      Usuń