środa, 2 listopada 2016

NEWS! Mythic Battles: Pantheon - Olimp zniszczony!

Coś dla fanów mitologii i gier figurkowych. Mityczne zmagania w starożytnej Grecji, z klimatycznymi grafikami, oraz - wielkiej niespodzianki nie ma biorąc pod uwagę ostatni trendy - ślicznie wykonanymi figurkami. Mythic Battles: Pantheon bazuje na draftingu, hand management i kombosach. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki, od taktycznych bitew, aż po epickie scenariusze i kampanie. Oprócz tego unikalne zdolności postaci i różne kategorie jednostek. Może być ciekawie.
W wielgachnym pudle z grą w wersji podstawowej, oprócz samych bogów (Zeus, Ares, Atena, Hades) znajdziemy bohaterów greckich mitów (Odyseusz, Leonidas, Achilles, Herkules, Atlanta), potwory (minotaur, hydra, cerber i meduza) i 24 pomniesze jednostki wojowe, w tym np. centaury i amazonki. Stretch Goale wyglądają wielce zachęcająco i tylko kwestią czasu jest ich odblokowywanie, biorąc pod uwagę zainteresowanie tym tytułem.

Tuż po starcie na Kickstarterze gra zebrała $287,748 (na chwilę obecną), a pieniędzy przybywa.

Za kwotę $99 możemy zamówić pudło podstawowe. Czasu do namysłu mamy sporo, gdyż kampania dopiero się rozpoczęła - 29 dni do końca. A zamawiać możecie TUTAJ.


Źródło: Kickstarter

Kolejna gra oparta na mitologii greckiej - czy będzie lepsza niż poprzednicy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz