środa, 25 stycznia 2017

NEWS! Age of Towers - gra z mocno nietypowym filmikiem promocyjnym!

Pierwszą rzeczą którą zazwyczaj robię, w celu zapoznania się z konkretnym tytułem na Kickstarterze, jest uruchomienie filmiku promocyjnego. Nie inaczej było w przypadku Age of Towers - nowej planszówki, pochodzącej z gatunku tower defense. Przyznam, że to co ujrzałem, wzbudziło moje wątpliwości, czy aby na pewno trafiłem pod właściwy adres, a twórcy nie załadowali parodii house'owego hitu sprzed lat. Jeśli kojarzycie takie nazwisko jak Benny Benassi i znany utwór Satisfaction, w którym skąpo odziane niewiasty bawią się w budowlańców, będziecie wiedzieli o co chodzi :)

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób, z możliwością gry w trybie solo. Zadaniem graczy jest odpieranie nadciągających hord potworów oraz przekierowywanie ich do naszych sąsiadów. Stwory atakować będą z kilku kierunków, za swą trasę obierając kręte ścieżyny. To właśnie tam umieszczać będziemy nasze wieżyczki i insze niespodzianki. Za tłuczenie najeźdźców otrzymujemy kryształy - walutę Age of Towers, za którą stawiamy ulepszenia. Zwycięża gracz który zgromadzi największą liczbę punktów zwycięstwa, a tymi jesteśmy nagradzani za utrzymanie przy życiu strażników. Kupowanie różnego rodzaju wieżyczek to rzecz jasna nie jedyna opcja w naszej turze. Oprócz tego możemy dokładać kafelki ścieżki wydłużając tym samym trasę potworów, dokonywać zakupów na targu, a także dociągać karty misji. Komponenty są na bardzo wysokim poziomie, a gra sprawia niebywale przyjemne pierwsze wrażenie i zapowiada niezwykle obiecująco!

€45 to kwota za którą możemy cieszyć się podstawką, wraz ze wszystkimi odblokowanymi progami. Jeżeli mamy ochotę otrzymać grę wraz z 2 dodatkami, musimy wyłożyć €60. Do namysłu mamy jeszcze 22 dni, a Age of Towers możemy wspierać TUTAJ (gorąco polecam zerknąć na filmik promocyjny!).


Źródło: Kickstarter


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz