poniedziałek, 16 stycznia 2017

NEWS! Bądź zły, bądź silny, bądź Orkiem!

"Jesteśmy Orkami! Przyleźlimy coby was złupić, sfajczyć chałupy i poucinać łby.
W tym świecie to my są bohatery!"

Tym oto cytatem w najprostszy sposób można streścić o czym gra ORCQUEST traktować będzie. A mowa o szalonej karciance, pełnej podstępnych zielonoskórych, pułapek, ciosów w plecy, śmierdzących skarpet i rozbojów dokonywanych na niewinnych i ubogich. Niekoniecznie w takiej kolejności. 
Macie dość cnych bohaterów w lśniących zbrojach? Prawych rycerzy o nieskalanej urodzie, tudzież poczciwych i nudnych do szpiku kości magów? Zapraszam do zapoznania się z tytułem w którym nagradzani będziemy za największe niegodziwości. Cel główny, to zgromadzenie jak największej ilości złota! Każdy z graczy otrzymuje kartę jednego orczego bohatera, posiadającego unikalną umiejętność, którą może wykorzystać raz w trakcie rozgrywki. W każdej turze będziemy dociągać, a następnie zagrywać jedną kartę określającą stojące przed nami wyzwanie. Wyzwaniami mogą być pojedynki, pułapki lub pościgi. Następnie w ruch pójdzie kostka, które ma za zadanie sprawdzić czy owe wyzwanie nam się powiodło. Jako pomoc służyć nam będą magiczne przedmioty, skarby, a także fortele, z których przecież zielonoskórzy słyną najbardziej.

ORCQUEST piorunem zebrał wymagane €15,000 i obecnie odblokowywane są nowe progi. Wsparcie kosztuje zaledwie €25, a do końca kampanii pozostały 42 dni!

Grę możecie wspierać TUTAJ.


Źródło: Kickstarter


Orcza karcianka rozrabiać będzie na Kickstarterze przez następne 42 dni!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz