poniedziałek, 13 marca 2017

Przegląd nowinek - 13 marca 2017  Zapowiedź piątego dodatku do T.I.M.E Stories
Kolejne, piąte już z kolei rozszerzenie, przeniesie nas do XV-wiecznej Hiszpanii, w niespokojne czasy rekonkwisty i okres wojen pomiędzy Chrześcijanami i Maurami. Naszym zadaniem będzie odzyskanie tajemniczego kamienia który starają się przejąć obydwie strony konfliktu. Ciekaw jestem na ilu dodatkach do T.I.M.E Stories (RECENZJA) się skończy!
LINK


*****⁑*****


  The Lady and the Tiger - 2-osobowy filler za $9
Szukacie szybkiego, 15-minutowego fillera który możecie niedrogo nabyć? Lubicie gry oparte na dedukcji i blefie? The Lady and the Tiger może przypaść Wam do gustu. Na początku gry obieramy rolę Zgadującego lub Zbieracza. Każdy z graczy rozpoczyna grę z kartą tożsamości. Zgadujacy stara się odgadnąć rolę Zbieracza, tymczasem ten drugi ma za zadanie zebranie 8 kart pasujących kolorem, lub przechytrzenie przeciwnika. UWAGA! Możliwe jest pobranie darmowej gry w wersji Print & Play!
Na Kickstarterze jeszcze przez 24 dni. Cena: $9
LINK


*****⁑*****

  Nordheim - pierwsze rozszerzenie do gry Conan
Niezmiernie lubię gry i rozszerzenia, które prezentują skute lodem i smagane mroźnym wichrem krainy. Takim właśnie dodatkiem jest Nordheim, przenoszący nasze przygody na daleką północ. Cztery nowe scenariusze jakie oferować będzie ten dodatek zainspirowane są "Córką Lodowego Olbrzyma" - krótkim opowiadaniem Roberta E. Howarda. W pakiecie znajdziemy m.in. 24 nowe miniaturki.
LINK

 
*****⁑*****


  Marzec 2017 miesiącem Lovecrafta
Przypomnienie o ciekawej akcji zainicjowanej przez AngryBoardGamer w 80. rocznicę śmierci pisarza. Jeśli macie ochotę wziąć udział w akcji, wrzucajcie do sieci zdjęcia na których gracie w planszówki oparte na dziełach samotnika z Providence i opatrzcie je hashtagiem lovecraftmonth. Wydarzenie potrwa do 31 marca.
LINK


*****⁑*****


  Atari® nawiązuje współpracę z IDW Games
Firmy Atari® (tłumaczone z japońskiego jako "zwycięstwo") raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. W latach 70. i 80. XX wieku była synonimem innowacji komputerowej i zapewniała świetną rozrywkę wypuszczanymi  przez siebie tytułami. Teraz łączy ona siły z IDW Games, co zaowocuje przeniesieniem dawnych hitów na planszę! Pierwszymi potwierdzonymi tytułami są: Missile Command, Asteroids (!) oraz Centipede. Ogromnie jestem ciekaw co z tego wyjdzie!
LINK*****⁑*****


  Keyflower szaleje na wspierajce!
Magiczna bariera 60.000 PLN pękła, a Keyflower walczy obecnie o odblokowanie nowych progów z bonusowymi dodatkami. Biorąc pod uwagę popularność gry i morze pozytywnych ocen z przeróżnych serwisów z całego świata, nie ma co się dziwić. Czacha Games trafiło idealnie!
Na Wspieram.to jeszcze przez 21 dni. Cena: 139 PLN
LINK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz