czwartek, 23 marca 2017

Przegląd nowinek - 23 marca 2017  Premiera gry JORVIK Stefana Felda
Jórvík to rozgrywka skonstruowana przez jednego z najlepszych projektantów gier - Stefana Felda. Gracze wcielają się w role jarlów Wikingów, a ich celem jest rozbudowanie osady i naturalnie zgromadzenie jak największych bogactw. Tytuł oferuje 2 warianty, umożliwiające grę zarówno nowicjuszom, jak i eurowyjadaczom. To wydanie zawiera również dodatek do gry, który poprzednio był sprzedawany osobno. Od wydawnictwa Hobbity.
LINK


*****⁑*****


  Dungeon Forge, czyli Talisman na sterydach!
Nadchodzi moment który powinien uradować wszystkich wielbicieli Talismana. Grupka zapaleńców jest w trakcie tworzenia tytułu, który najprościej można nazwać ulepszonym Talismanem (Magią i Miecz). Tytuł przeznaczony jest wstępnie dla 2-6 graczy i jest nastawiony na eksplorację podziemi. Graficznie wygląda bombowo! Kolejna dobra wiadomość - będzie możliwość craftingu! Rozwój projektu możecie śledzić na stronie Dungeon Forge.
LINK*****⁑*****


  Tokaido już na iOS i Androidzie
Kilka dni temu miała miejsce premiera cyfrowej wersji hitowego Tokaido - popularnej planszówki przetłumaczonej do tej pory na 14 języków, sprzedanej w 250.000 egzemplarzy, a którą zaprojektował Antoine Bauza. Za grę odpowiedzielny jest FunForge.
LINK


*****⁑*****


  The Grimm Forest na Kickstarterze
No i kampania wystartowała! Grę, na którą ostrzyło sobie zęby kilku moich znajomych już można wspierać. O czym rzecz traktuje? W tej przepięknie wykonanej i zilustrowanej baśniowej grze, rywalizować będziemy w budowie domków. Jeteśmy wszak członkami rodzin znanych na całym świecie 3 małych świnek, a to zobowiązuje! Pierwsza osoba która postawi 3 domki - zwycięża. W naszej misji wspomagani będziemy przez przeróżne baśniowe postacie, ale i zwodzeni przez wszelakich nikczemników.
Na Kickstarterze jeszcze przez 22 dni. Cena: $49
LINK


*****⁑*****

  Station One Data Pack już dostępne w sprzedaży
To już drugi Data Pack w cyklu Czerwonego Piasku, do gry Android: Netrunner. W 60-karcianym pakiecie znajdziemy m.in. nowe programy i surowce, jak również nowego runnera. Mars wzywa!
LINK*****⁑*****


  Pierwsze rozszerzenie do NecronomiCards
NecronomiCards to prosta karcianka utrzymana w Lovecraftowkich klimatach, w których gracze, jako świeżo upieczeni kultyści-nekromanci przyzywają na świat przerażające bestie. Tymczasem na Kickstarterze mamy już pierwszy dodatek do gry, dorzucający kolejny zestaw plugastw. Chętnych do wsparcia nie brak!
Na Kickstarterze jeszcze przez 21 dni. Cena: $20
LINK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz