wtorek, 18 kwietnia 2017

Przegląd nowinek - 18 kwietnia 2017
  Apka do Star Wars: Imperial Assault jeszcze w tym roku!
Descentowa aplikacja swą premierę miała już jakiś czas temu. Naturalną koleją rzeczy było pojawienie się apki do Descenta na sterydach, czyli Imperial Assault. Aplikacja przejmie kontrolę nad siłami Imperium, a także umożliwi nam samotne rozgrywki. Jak potwierdza Fantasy Flight Games - prace nadal trwają, a rezultat końcowy powinniśmy zobaczyć jeszcze w 2017.
LINK


*****⁑*****


  Pierwsze rozszerzenie do One Deck Dungeon już na horyzoncie
Czy ktoś nie słyszał o One Deck Dungeon? W poprzednim roku, tuż po premierze, gra zyskała niesamowitą wprost popularność wśród graczy solo, a jej egzemplarze po dziś dzień sprzedają się niczym świeże bułeczki na jarmarcznym odpuście. W grze ODD schodzimy do stale zmieniających się podziemi, by tłuc hordy stworów, co czyniliśmy już tysiąc i dwa razy, jednak rzadko zdarza się aby mechanika gry była tak atrakcyjna. Asmadi Games poszło za ciosem i w tym roku w nasze ręce trafi samodzielny dodatek, w którym bohaterki (gramy wyłącznie kobietami) zapuszczą się w czeluście mrocznego lasu.
LINK


*****⁑*****


  Pakiet nowości od Tasty Minstrel Games
Wiosna, wiosna, wiosna... A wraz z przebiśniegami wydawnictwa wypuszczają nowe tytuły, którymi będą starały się nas zachwycić. Oto część oferty jaką przygotowali dla nas Minstrele:

The Flow of History -  gra cywilizacyjna w której dużą rolę odgrywać ma licytacja, oraz spora interakcja między graczami
Okey Dokey - familijna kooperacja gdzie zadaniem graczy będzie rozmieszczenie 50 kart w 10 kolumnach, aby festiwal zwierzaków zakończył się sukcesem
Crusaders: Thy Will Be Done - jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku przez Rahdo oraz The Game Boy Geek'a. Stajemy na czele zakonu rycerzy w której rozszerzamy swoje wpływy i zwiększamy moc naszej organizacji. Gra pojawi się na Kickstarterze z bardzo fajnymi opcjami deluxe
Downfall - gra autora Mystic Vale. Upadła Ziemia, drafting kart, symultanicznie wykonywane akcje, miniaturki, i tona innych, wspaniałych komponentów. Ten tytuł również pojawi się na Kickstarterze.


*****⁑*****


  Trefl wypuszcza spod swych skrzydeł nowego Boss Monstera
News który niesamowicie mnie ucieszył, jeszcze przed Wielkanocą. Boss Monster: Następny Poziom, zwany potocznie "dwójką", to 160 nowych pikselowych kart, które możecie połączyć z pierwszą częścią gry. Kontynuacja wpuści w podziemia aż 12 nowych bossów, z którymi przyjdzie nam skrzyżować miecze, różdżki i topory. A wszystko utrzymane w klimacie starych gier video!


*****⁑*****


  Unbreakable Bonds - pierwszy duży dodatek do 3 edycji Runebound'a
Świetne wieści dla miłośników kooperacji, a także graczy którzy nie zawsze mają z kim zasiąść do Runebounda! Nowe rozszerzenie umożliwi nam połączenie sił z pozostałymi graczami i wspólną walkę przeciwko podłym stworom, które ośmieliły się splugawić świat swoją egzystencją. 5 nowych scenariuszy oferować będzie również wariant solo. Nareszcie będziemy mogli zmontować drużynę, niczym w Descencie!
LINK


*****⁑*****


  Gloomhaven po raz kolejny na Kickstarterze
Na koniec ponownie zaglądamy do Kickstarterowego świata.
Jeśli nie zdążyliście zakupić za pierwszym razem, a ceny na aukcjach Was odstraszały, teraz macie szansę aby zdobyć Gloomhaven po całkiem rozsądnej cenie. Gra bardzo szybko trafiła na wszelakie topki ulubionych tytułów nie tylko recenzentów, ale i graczy z całego świata. Zamawiajcie, póki jest dostępne, zwłaszcza, że jest to poprawiona edycja.
Na Kickstarterze jeszcze przez 13 dni. Cena: $99
LINK


*****⁑*****


  Kampania gry Brass: Birmingham wystartowała!
Brass: Lancashire to strategia ekonomiczna osadzona w świecie rewolucji industrialnej, pierwotnie wydana w 2007 roku i uznawana za jedną za najdoskonalszych planszówek ekonomicznych. Teraz doczekaliśmy się następcy, w postaci części drugiej, pozwalającej nam odkrywać nowe strategie, gałęzie przemysłu i świeżutkie elementy mechaniki. Wydawnictwo Roxley, które niedawno wypuściło hitowe Santorini, potwierdza iż staje się poważnym graczem na planszówkowym rynku.
Na Kickstarterze jeszcze przez 23 dni. Cena: CA $79 (dolar kanadyjski)
LINK


*****⁑*****


  Wyścigi w rzymskim amfiteatrze
Dla tych którzy chcieliby sprawdzić się w powożeniu rydwanów, Victory Point Games, specjalizujące się w grach zahaczających o tematykę historyczną, oferuje nową grę wyścigową. Jednakże Chariots of Rome to nie tylko bezmyślne wyścigi. Tytuł ten oferuje również zarządzanie surowcami oraz mechanikę push your luck. A ścigać będziemy się w zakurzonym, rzymskim amfiteatrze.
Na Kickstarterze jeszcze przez 29 dni. Cena: $39
LINK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz