środa, 26 kwietnia 2017

Przegląd nowinek - 26 kwietnia 2017  Planszówka w świecie Fallouta!
Doprawdy elektryzująca wieść i coś, na co czekaliśmy od dawna! Fallout: Wasteland Warfare to nowy planszówkowy projekt od Modiphius Entertainment, w którym przyjdzie nam penetrować postapokaliptyczne bezdroża, opuszczone stacje benzynowe i schrony świata Fallout. Gra ma oferować warianty kooperacji, PvP, oraz tryb solo. Będą również figurki! Zreszta, zerknijcie poniżej :)
LINK*****⁑*****


  Vostros wzywa, czyli nowy dodatek do Shadows of Brimstone
Rozszerzenie serii Other Worlds tym razem przenosi nas z zakurzonych stepów i prerii do opuszczonego statku Vostros, którego załoga zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Przygotujcie się na mrożące krew w żyłach starcia z Nekronautami (co za świetna nazwa!) i poszukiwania potężnych Artefaktów.
LINK


*****⁑*****


  Clans of Caledonia - nowe euro od Karma Games
Strategia ekonomiczna dla 1-4 graczy osadzona w XIX-wiecznej Szkocji. Czym mogą pochwalić się autorzy? W grze znajdziemy 8 różnych klanów z unikalnymi zdolnościami, mieszankę popularnych mechanik, oraz wysoką regrywalność. Gra zdołała zebrać kilka bardzo pochlebnych opinii, a niektórzy recenzenci już teraz widzą ją w czołówce gier euro roku 2017.
Na Kickstarterze jeszcze przez 22 dni. Cena: 39
LINK


*****⁑*****


  Legenda Pięciu Kręgów w wersji karcianej
Przez dwa lata Fantasy Flight Games opracowywało karciankę - tym razem nie kolekcjonerską - osadzoną w tym jakże popularnym settingu. Efekt końcowy możemy obserwować na stronie wydawnictwa. Od strony wizualnej, jak zwykle, bomba! A i rozgrywka zapowiada się niezwykle ciekawie. Przejmij dowództwo nad jednym z 7 klanów, rozwijaj prowincje i poprowadź swój lud ku świetności, nie zapominając przy tym o kodeksie honorowym. Każdy gracz operował będzie aż 2 taliami: Dynastii i Konfliktów. Rokugan wzywa!
LINK


*****⁑*****


  Button Men - kultowa kościanka powraca!
W grze Button Men każdy z uczestników zabawy kontroluje 1 postać, której przypisane są różnego rodzaju kości. Po wesołym rzucie całym naszym kompletem kostek staramy się przechwycić te, należące do przeciwnika. Pierwotnie gra została wydana w 1999 roku, zdołała zdobyć aż 2 nagrody Origins i doczekała się multum dodatków. Na chwilę obecną mamy aż 300 różnych postaci do wyboru!
Na Kickstarterze jeszcze przez 30 dni. Cena: $35
LINK


*****⁑*****


  Nowa gra twórców Dobry Glina Zły Glina
Tytuł zowie się Barker's Row i jest szybką strategią dla 2-4 graczy. Naszym zadaniem, jako zawodowych naganiaczy, będzie wypełnienie trybun osobami szwendającymi się wśród karnawałowych straganów. Pomóc mają nam w tym przeróżne atrakcje: człowiek-minotaur, starożytna mumia, potwór z Czarnej Laguny i insze dziwadła. Od Overlord Games.
Na Kickstarterze jeszcze przez 30 dni. Cena: $29
LINK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz