niedziela, 27 sierpnia 2017

NEWS! Alien Panty Raid - intergalaktyczni fetyszyści atakują

Stereotyp kosmity, mamy utrwalany w naszych umysłach od lat. Filmy i relacje naocznych świadków przedstawiają nam go jako szarego (czasem zielonego) ludka, śmigającego latającym spodkiem i porywającego i czipującego bydło, a nawet ludzi. 
i84Concepts, stojący za kickstarterową kampanią gry Alien Panty Raid mają nieco odmienną wizję jeśli idzie o motywy kierujące kosmitami. Okazuje się bowiem, że szaraki to perwersyjni fetyszyści, którzy organizują regularne loty w kierunku naszej planety aby... porywać damską bieliznę! Gra przybiera formę karcianki z imponującą - jak na tego rodzaju tytuł - liczbą 160 kart (lub 240 z dodatkiem). Sama rozgrywka przybiera formę szastania kartami z ręki. Jest ich 5 rodzajów i pełnią funkcje ataku, blokerów, boostów i wsparcia. Zwycięża osoba, która pierwsza zdobędzie 7 kart bielizny.

Co ciekawe, już za $18 otrzymujemy pakiet w skład którego wchodzi zestaw podstawowy i 2 dodatki. Do końca kampanii zostały 22 dni, a gra na wstępie zebrała już połowę kwoty wymaganej do ufundowania. 
Ot, ciekawostka ;)

Alien Panty Raid możecie wspierać TUTAJ.

Kosmici lubią majtki - fakt znany nielicznym

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz