wtorek, 20 października 2015

KONKURS! "Stwórz potwora!"

Lubicie rysować, lub robić zdjęcia? Świetnie! Nowy konkurs na Kostkarni pozwoli wykazać się kreatywnością. Do wygrania jest nowiutki egzemplarz hitowej gry Boss Monster, ufundowany przez wydawnictwo Trefl.

Zadanie polega na stworzeniu, a następnie przesłaniu na adres kostkarnia@gmail.com wymyślonego przez siebie potwora, w formie rysunku lub zdjęcia. Potwór musi zostać również jakoś nazwany. Czekam na Wasze pomysły!

Konkurs trwa od 20.10.2015 r., do 30.10.2015 r. (godz. 23.59 czasu polskiego).

Więcej info w dalszej części posta.

A oto mój potwór - przerażający Lochosław!

Spośród wszystkich osób które nadeślą swoje prace zostanie wybrany jeden zwycięzca. Otrzyma on polską edycję hitowej gry Boss Monster. Prace będą oceniane przeze mnie oraz moich dwóch kolegów. Będziemy głównie zwracać uwagę na pomysł i humor. Nazwa potwora również się liczy i może zadecydować o zwycięstwie!

Przykład zdjęcia możecie zobaczyć powyżej (możecie się przebrać, lub wykonać coś własnoręcznie, np. figurkę z plasteliny). Rysunek nie musi być piękny, a możecie wykonać go nawet w Paincie.

Zachęcam równiez do lajkowania i komentowania Kostkarni na Facebooku!

Prace wysyłamy na adres: kostkarnia@gmail.com


Co sprawdzić przed wysłaniem zgłoszenia:
Pamiętajcie aby każdy e-mail zawierał:
1. Pracę konkursową (zdjęcie lub obrazek) przesłaną w formie załącznika do e-maila
2. Nazwę wymyślonego przez Was potwora
3. Imię i nazwisko autora konkursowego zdjęcia lub rysunku (czyli Wasze)

Ogromne podziękowania dla wydawnictwa Trefl, za ufundowanie nagrody!

http://www.trefl.com/
 Regulamin
 
1. Organizatorem konkursu jest blog Kostkarnia.
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od 20.10.2015 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do 30.10.2015 r., do godziny 23:59 czasu polskiego.
4. Konkurs jest prowadzony na stronie www.kostkarnia.blogspot.co.uk, oraz za pośrednictwem adresu e-mail: kostkarnia@gmail.com.
5. Przystępując do Konkursu, uczestnik potwierdza znajomość Regulaminu i akceptuje jego warunki.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
7. Jakiekolwiek złamanie punktu Regulaminu dyskwalifikuje zgłoszenie z Konkursu.
8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
9. Konkurs polega na przesłaniu swojej pracy w postaci zdjęcia lub rysunku wymyślonego potwora (w formie załącznika do maila) na adres kostkarnia@gmail.com.
10. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją konkursu.
11. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca teren Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
12. Spośród wszystkich prac nadesłanych przez uczestników Konkursu zostanie wybrana jedna, określająca zwycięzcę. Jury w trzyosobowym składzie będzie brało pod uwagę głównie pomysł i humor nadsyłanych prac.
13. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony w ciągu 48 godzin po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie www.kostkarnia.blogspot.co.uk, oraz facebookowym fanpage'u.
14. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej poprzez wiadomość email.
15. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy swój adres korespondencyjny (wyłącznie na terenie Polski), na adres: kostkarnia@gmail.com.
16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody zwycięzcy z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
17. Osoba zgłaszająca swoją pracę jednocześnie potwierdza, iż jest jej autorem.
18. Nagrodę w postaci gry planszowej wysyła wydawnictwo Trefl, które jest fundatorem nagrody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz